Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Chlupáčci za sebou mají první týden života – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

01/12/2020

Chlupáčci za sebou mají první týden života

Chlupáčci za sebou mají první týden života, kdy stále jen spali a nacpávali se mlíčkem. I při této minimální aktivitě je již znát, že každý je jiný. Krásně přibývají, maminčino kojící menu je znát. V neděli jsme už museli ostříhat drápky, aby si neporouchali mléčný bar.
Co je čeká tento týden? Otevřou očička, už teď někteří trošku mžourají. Jejich pohyb bude čím dál tím víc koordinovaný, ale “chůze“ se tomu ještě říkat nebude. V pátek také ochutnají něco jiného než mlíčko, a to odčervovací pastu. Jinak se snažím fotit, ale ne vždy je to snadné

 

01/12/2020