Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
4. týden se štěňátky – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

03/01/2021

4. týden se štěňátky

4.týden se štěňátky přinesl spoustu změn. V tomto týdnu jsem začala postupně štěňátka otužovat venku, nejprve na terase na sluníčku. Ze začátku hodinu, pak dvě a ke konci týdne, když se zhoršilo počasí , obývali výběh s boudou v přístřešku. Také jsme přešli na dva denní příkrmy, jeden se syrovým masem ( masový vývar, zelenina, kozí mléko a syrové maso, pohanka, jáhly ) a druhý mléčný příkrm (kozí mléko, tučný tvaroh, jogurt a banán). Další změnou v životě CHLUPÁĆKŮ byly četné návštěvy mých známých a kamarádů a hlavně budoucích majitelů.

03/01/2021