Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
5. týden – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

Vánoce se štěňátky
Štěňátka jsou přes den venku ve výběhu s boudou. Pomalu přecházíme na 3 příkrmy denně. Počasí
moc nepřeje, déšt, sníh a pak vítr. Dále probíhá socializace, tentokrát s malými dětmi mého bratra.
Musím říct, že se štěňátka s neohrabanými prstíčky a jekotem vyrovnala skvěle.

Výstup na Velký Javorník 24.12.
Jako každý rok tak i tento jsme se i přes nepřízeň počasí dopoledne vypravili na Velký Javorník.