Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
7. týden – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

28/01/2021

7. týden

První týden nového roku přinesl spoustu nových vjemů a událostí. Štěňátka tráví celý den venku a chodíme spolu na procházky na naší velké zahradě. Jsou stále více odvážná. Také proběhlo očkování, čipování a tetování. Další den štěňata absolvovala kontrolu vrhu. Následovala více než hodinová jízda autem pro vyrobené obojky a vodítka a také na kozí farmu pro mléko.

28/01/2021