Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Krytí Chalvy ve Wroclavi – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

02/05/2022

Krytí Chalvy ve Wroclavi

Krytí Chalvy ve Wroclavi

Na krytí Chalvinky jsem se s Annou Rybak vypravila až k Wroclavi. Za otce vrchu I byl vybrán polský pes Basile Trzy Wiedzmy s německým rodokmenem. Basil je pohodový pes, velmi dobře cvičitelný, pracovně vedený, zkrátka velký sympaťák. Poprvé jsem, se s ním setkala před vánoci a moc na mě zapůsobil svou úžasnou povahou. Krytí proběhlo bez problémů.

02/05/2022