Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Zemřel Draco z Úpatí Ondřejníku. – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

11/05/2022

Zemřel Draco z Úpatí Ondřejníku.

11. 4. 2022 nečekaně odešel Draco u Úpatí Ondřejníku. Drakoškův ochod byl nečekaný. Za pár dní, a
to 1. 5. 2022 by pokořil hranici 13 let. Viděli jsme se ještě v sobotu, kdy mě vřele vítal. Nikdy bych si
nepomyslela, že je to naposled. Moje díky patří všem „Králům“ za péči o Drakoška, měl krásný psí
život

11/05/2022