Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Klubová výstava na Knížecím rybníku a svod mladých – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

23/05/2022

Klubová výstava na Knížecím rybníku a svod mladých

Klubová výstava na Knížecím rybníku a svod mladých Klubová výstava na „Knížečáku“ proběhla opět ve velkém stylu. Naše fenka Chocco z Úpatí Ondřejníku vybojovala známku „výborná“ v mezitřídě. Může se pochlubit moc hezkým posudkem a hlavně pochvalou za pěkný pohyb v kruhu. Tato pochvala má o to větší váhu, že to byla jejich výstavní premiéra. Ta největší pochvala je ode mne. Svodu mladých se v nedělí absolvoval Chinook. Vyrostl z něj krasavec a myslím, že neuniknul žádnému zkušenému oku. Svodový kód má hezký, měří 69cm ,vytkli mu jen světlejší oko a háčkující ocas. Díky majitelům za účast na svodu. 

23/05/2022