Close

23/05/2022

Štěňátka 14 dní

Štěňátka mají 14 dní.

Naši chlupáčči  už mají 14 dní. Moc rychle to uteklo a najednou už je jich plná bedna a začínají se podobat pejskům. Musím říct, že velmi dobře přibírají a někteří už mají 2 kg. Otevřeli očka a prozkoumávají své sourozence a také nás. Znakáčci se začínají hezky vybarvovat a plaváčci nádherně pigmentují. Dnes budeme odčervovat a o víkendu už začneme vymýšlet venkovní výběh, který bude větší, než měla štěňátka v zimě. Příští víkend už se natrvalo přesídlí ven. Jinak Chalva se moc dobře stará, sice už většinu dnes tráví venku, ale na kojení a pro nášup pro sebe dojde vždy včas. V noci je se štěňátky a ta už pomalu prospí celou noc. 

Své pány ještě vyhlížejí plaví pejsci. Hledáme nejlépe sportovně založené majitele, kteří nechtějí jen dekoraci na zahradu, ale budou svůj život sdílet se svým psem, budou se věnovat alespoň základním výcviku. Bonusem pak budou výstavy a případné zařazení do chovu.

23/05/2022