Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Štěňátka 3 týdny – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

02/06/2022

Štěňátka 3 týdny

Máme za sebou tři týdny 

Čas neuvěřitelně rychle letí a chlupáčci budou mít za chvíli měsíc. Štěňátka dělají pokroky ze dne na den, z hodiny na hodinu. Už zkoušejí běhat, skákat, hezky si spolu hrají a testují nové zuby. První příkrmy zvládli dobře, a protože jsou opravdu velicí, po 5 dnech jsme začali dávat příkrmy 2x denně. Čtvrtý týden je v životě štěněte spojený se spoustou změn. První příkrmy, první návštěvy a nové pachy a hlavně pobyt venku. Chlupáči už tráví celý den ve výběhu. Na noc ještě chodí dovnitř, ale to za pár dní skončí. 

Své rodiny ještě nemají dvě štěňátka, plavá fenka a plavý pes.

 

02/06/2022