Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Volná štěňátka – plavá fenka Irisha a plavý pejsek Indigo – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

14/06/2022

Volná štěňátka – plavá fenka Irisha a plavý pejsek Indigo

Své parťáky vyhlížejí dvě štěňátka, fenka Irisha a pejsek Indigo .
Irisha je akční, dravá fenka, se zájmem o přetahování a zároveň mazlivá, bude velice perspektivní pro chov i výcvik. Je středně plavá s krásným zesvětlením a tmavým pigmentem. Indigo je něžný plavý plyšáček, mazlík, moc milý s krásným pigmentem, je klidnější povahy. Pejsek je také je velmi perspektivní pro chov i výcvik

14/06/2022