Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Jaro 2023 – Výlet s hovawarty kolem Skalky – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

16/05/2023

Jaro 2023 – Výlet s hovawarty kolem Skalky

Na konci ledna jsme uspořádali pochod s hovíky kolem Skalky. Po prvním seznamování, které proběhlo po výstupu z aut, jsme měli celou cestu všechny psi na volno. Nebyl jediný konflikt. Trasa kolem Skalky je úžasná. Myslím, že se jedná o jednu z nejhezčích vyhlídkových tras v Beskydech, vzhledem k intenzivní těžbě, jsou zde nádherné výhledy.

16/05/2023