Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Jaro 2023 – Výlet s hovawarty na Podolánky – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

17/05/2023

Jaro 2023 – Výlet s hovawarty na Podolánky

V dubnu se nám podařilo sladit termíny a vyrazili jsme s hovíky z Podolánek…..přes Martiňák a sedlo Kladnaté zpět na Podolánky. Počasí nám přálo. Azuro si každý z nás už dlouho přál. Psi byli opět bez problému celou cestu na volno. Příště snad konečně vyjde Ivančena přes Kykulku.

17/05/2023