Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
Tábor v Polsku Dog Hub – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

06/10/2023

Tábor v Polsku Dog Hub

Tábor v Polsku Dog Hub

Září máme skoro každý rok nabité akcemi. Jedna z hlavních akcí je HoviCamp . Opět jsme se sešli, já a Anna, se svými odchovy a kamarády na psím táboře. Děkuji Květě Valušové za vedení výcviku, děkuji všem, účastníkům, lidským i psím, za vytvoření skvělé atmosféry. Zase bylo moc fajn, jen nová majitelka areálu dost prudila, takže se příště sejdeme jinam  Z vrhu CH dojely holky Chara, Chaira(Hanka), Chiarka a Chocco. Z vrhu I moje Isla a Indigo.

06/10/2023