Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/zupationdrejnikucz/home/www/wp-content/themes/layers-elementor/core/helpers/post.php on line 78
6. týden – Chovatelská stanice z Úpatí Ondřejníku
Close

03/01/2021

6. týden

Na konci roku 2020
V čase mezi svátky jsme opět přivítali četné mazlící návštěvy včetně odrostlého štěněte. Štěňátka již mají výběh kolem domu až na terasu a vydrží venku od rána do večera. Také prozkoumávají zahradu mimo výběh. Začínáme s příkrmy 4 x denně. Příští týden náš čeká tetování, čipování a očkování. A pak také kontrola vrhu. Nějak to utíká.

Silvestr na Smrku
Poslední den v roce jsme jako vždy vyšli na Smrk s nadějí vyhlížet nový rok.

03/01/2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *